محصولات

دکوراسیون داخلی

توضيح فارسي : امروزه نور و نور پردازي نقش بسيار مهمي در زندگي انسانها ايفا مي كند. اصولا نور ريشه در نخستين روز خلقت دارد يعني زماني كه واقعه نوراني Big Bang انفجار بزرگ زمين و كهكشان را بوجود آورد. اگر نور نبود پيدايش آب هم كه ضامن بقاي همه موجودات هست عينيت نمي يافت. تمدن و دانش بشري در زمينه نور مشعلها و شمعها و پديده هاي ابتدائي توليد نور و روشنائي رو به تكامل گذاشت و به مرحله اعجاب انگيز كنوني رسيد . اما در زندگي مدرن امروزي نور تنها وسيله اي در خدمت ساخت اجسام و اشياء‌ پيرامون ما نيست بلكه عاملي است كه بهره گيري درست و عالمانه از آن مي تواند تاثير سازنده اي در روح و روان، شادابي، موفقيت و افزايش سطح بهره وري انسان در محيط كار و زندگي داشته باشد و درست به همين دليل است كه امروزه علم و هنر نورپردازي به يكي از رشته هاي بسيار مهم در جهان تبديل شده و سرمايه گذاريهاي هنگفتي هم در زمينه توليد انواع و اقسام وسايل و تجهيزات نورپردازي در كشورهاي پيشرفته صنعتي صورت گرفته است. نورپردازي عامل بر جسته نمودن افتخارات و لحظات خاطره انگيز انسانهاست و امروزه لامپهاي LED به دليل شدت نور خارق العاده و مصرف انرژي بسيار ناچيز و حرارت توليدي بسيار كم، جايگزين اصلي تمام لامپهاي موچود ديگر مي باشد و روز به روز با توجه به اهميت صرفه جويي انرژي ، شاهد حضور بيشتر اين تكنولوژي هستيم .
_______________________________________
نورپردازی نکته مهمی است که اگر اصولی انجام شود، به ارتقای کیفیت چیدمان کمک می‌کند. در غیر این صورت، باعث افت دکور و دلزدگی می‌شود. اکثر اوقات نمی‌توانید نورپردازی غیراصولی خانه‌تان را تشخیص دهید، اما علایم و پیامدهای آن را حس می‌کنید. علایمی مثل سردرد، چشم درد و احساس نارضایتی از دکوراسیون خانه بدون اینکه دلیل مشخصی داشته باشد. اگر نورپردازی خانه را به صورت اصولی و آگاهانه اجرا کنید، فضای خانه تمیز، وسیع و خوشایند به نظر می‌رسد.
از آنجا که بسیاری از ما شانس دخالت در نقشه اولیه ساختمان و ساختن خانه ای با ویژگی های مورد نظر خود را نداریم پس در مرحله طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق می توان به این امر پرداخت و کاستی های احتمالی موجود در میزان نورگیری اتاق را جبران کرد. نورپردازی در هر اتاق باید متناسب با ویژگی های معماری آن و نحوه قرارگیری اتاق باشد و ضمن تامین نور مورد نیاز باید با سبک دکوراسیون اتاق نیز هماهنگ باشد.
یک نورپردازی خوب بیش از هر چیز به میزان نورگیری اتاق در روز مرتبط است تا دست کم نور مورد نیاز در طول روز را با ترکیبی از نور طبیعی و در صورت نیاز مصنوعی تامین کند. هریک از اتاق های خانه از طریق پنجره میزانی از نور طبیعی را دریافت می کند، اما این امر به آن معنا نیست که از نور کافی در طول روز برخوردار است. با توجه به کاربردهای مورد نظر یک اتاق و همچنین مقدار نور طبیعی که به اتاق راه می یابد ممکن است کیفیت و کمیت این نور کافی نباشد. این کیفیت و کمیت به نحوه قرارگیری یک خانه و سپس هریک از اتاق ها، اندازه و فرم اتاق، ابعاد آن و تعداد پنجره ها و آنچه در برابر پنجره قرار دارد، بستگی دارند.
حياط و يا محوطه خارجي پاركينگ خانه خود را مي توانيد با استفاده از اين لامپ هاي زيبا روشن كنيد. همچنين مي توانيد در بالاي مبلماني كه در باغ و باغچه قرار داده ايد هم يك لامپ نصب كنيد تا هم محوطه مورد نظر روشن شود و هم كل فضا صميمي تر به نظر برسد. شايد در نگاه اول طراحي لامپ قدري كليشه اي و سنتي به نظر برسد، اما روكش حباب آن رزيني است و در برابر هر گونه شرايط آب و هوايي داراي مقاومت بالايي مي باشد.

قيمت ها:

قیمت   ریال

اطلاعات بيشتر :

www.matrah-co.com

واحد شمارش :

عدد

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

6212

محصولات

درباره ما

شرکت مبنا طرح سیستم با داشتن سالها تجربه در زمینه مشاوره و طراحی و اجراء سیستمهای مدرن معماری داخلی تجاری و صنعتی و مجموعهای از نیروی انسانی مجرب با سابقهای روشن و پرافتخار نسبت به عقد قرارداد و اجراء پروژههای مورد نظر اقدام مینماید. ...

ادامه مطلب

تماس با ما

شماره های تماس :
0912-2145132
فکس :
0098-21-22021641

ادامه مطلب

روش اجرا

دیوار خاجی ساختمان در این ساختار ، از صفحات مسلح سیمانی Aquapanel به عنوان لایه خارجی دیوار استفاده می شود. در ایران معمولا از قطعات سنگ و آجر پلاک در نما استفاده می شود. که به صورت دوغابی بر بدنه دیوارهای خارجی اجرا می شوند. ...

ادامه مطلب